logo
Nákupný košík

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!
MENU

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!

O nás

Hlavná myšlienka vznikla z mojich skúseností na realitnom trhu. Kríza - nekríza, ľudia sú náročnejší a každá vrstva vyhľadáva estetické bývanie a tiež kultúrne hodnotnejší život. S prvými informáciami o Home Stagingu som našla novú cestu pre svoju realizáciu. Absolvovala som vzápätí Akadémiu Home Staging-u v Bratislave a v Budapešti. Riadim sa Etickým kódexom Realitného poradcu certifikovaného SORA /Slovenská realitná akadémia/, www.sora.sk.

Prostredníctvom nášho skúseného personálu Vám radi pomôžeme

  • komplexným projektovaním, úpravou interiérov budov
  • komplexným projektovaním a úpravou exteriérov budov
  • a so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Tešíme sa na spoluprácu

Edita - home stager, realitný poradca

 

Po úspešnom absolvovaní štúdia záhradnej a krajinnej architektúry, som skúsenosti naberala v zahraničí, konkrétne Írsku, kde som pôsobila aj ako architektka na voľnej nohe, pričom som mala pod palcom mnohé projekty od návrhu až po realizáciu. Zároveň som spolupracovala s renomovanou spoločnosťou Amazon Landscaping ako dvorná dizajnérka. Popri práci som si v Írsku rozšírila vedomosti aj o štúdium interiérového dizajnu, pretože sa riadim presvedčením, že oba priestory by mali byť vo vzájomnej interakcii. Skúsenosti zo zahraničia som zúročila po návrate na rodnú hrudu, a to v oboch disciplínach. Svoje vedomosti som nikdy neprestala prehlbovať.

Momentálne sa venujem kompletnej tvorbe exteriérov, interiérov a tiež novej disciplíne na poli nehnuteľností Home Staging-u.

Referencie

"Lucia was Landscape and Garden Designer for Amazon Landscaping (former Amazon Garden Design) for two years in Dublin Ireland fro 2007 to 2009. In that time she completed numerous Garden Designs that surpassed expectations unanimously. Lucia has exceptional talent in creating individual spaces that have an atmospheric and unique style. Her horticultural knowledge and onsite plant selection were truly expert. Each client was duly impressed by the time Lucia dedicated to listening to their requirements and generosity of time on project and there after.

Lucia constantly visited site during development to inspect finishing detail and ensure high standard execution of her Designs! Lucia is an absolute perfectionist and I would recommend her to anyone considering enhancing any residential or commercial space inside or out. I look forward to working with Lucia in future."

Edward Cullen, Amazon Landscaping, Dublin, Ireland

Napísali o mne:

v časopise Amazon Garden Design


Lucia - dizajnér exteriéru & interiéru


Som fotograf, keďže najlepšou reklamou je dobrý produkt, mojou úlohou je, ukázať najkrajšiu tvár Vašej nehnuteľnosti.

"Úlohou farieb nie je dekorácia, ale vytváranie nových priestorov, a riešenie prázdnoty." /Lucien Hervé/

Imrich - fotograf

Kategória


Home Staging
photo-iconHome Staging
7.6.2013 14:31 | Lucia
Keď sme pred niekoľkými mesiacmi pripravovali byt jedného môjho známeho na predaj, nestačil sa čudovať. Vraj načo je dobré toľko upratovať a "glancovať", upravovať, presúvať veci, fotiť. Takto sa predsa predáva auto, ...
Prečítajte si viac

Všetky práva vyhradené - www.intexreal.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
ÚVOD | O NÁS | SLUŽBY | PORADŇA | BLOG | GALÉRIA | KONTAKT
SOCIÁLNA SIEŤ 

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam