logo
Nákupný košík

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!
MENU

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!
Archív článkov

Home Staging

7.6.2013 14:31 | Lucia

Keď sme pred niekoľkými mesiacmi pripravovali byt jedného môjho známeho na predaj, nestačil sa čudovať. Vraj načo je dobré toľko upratovať a “glancovať”, upravovať, presúvať veci, fotiť. Takto sa predsa predáva auto, lebo je ich veľa. Veď je to len byt a záujemca na vlastné oči uvidí a precíti priestor a hneď mu musí byť jasné, či tam chce bývať, alebo nie.

Home StagingTento človek by chcel byt predať (tak ako aj drvivá väčšina predávajúcich) čím skôr a za čo najlepšiu cenu. Pravda je však taká, že aj nehnuteľnosťami na predaj je trh presýtený. Bytov je neúrekom a záujemca si môže dovoliť vyjednávať o cene. Preto som musela svojmu známemu znova zdôrazniť, že byt síce nie je auto, ale je to oveľa hodnotnejšia “komodita” a preto k samotnému predaju treba pristupovať zodpovednejšie. Ani auto nie sme ochotní ponúkať špinavé a keď sa teda podujmeme vyumývať auto, aby sa lesklo a dbáme na to, aby bolo všetko tip-top, prečo to nespraviť s bytom, nech pôsobí krajšie, upravenejšie, úhladnejšie, voňavejšie. Takto bude mať predsa u potencionálneho záujemcu väčšiu šancu a rýchlejšie ho zaujme.

Je pravda, že sme v byte jednotlivými, či už menšími, alebo väčšími úpravami strávili veľa času, ale robili sme tak s vedomím, že sa byt rýchlejšie predá a aj ovca bude celá, aj vlk sýty ;)

Fotogaléria


Fotogaléria
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

simulador Bitcoin Future paga? [url=https://pt.naraparts.de/onde-comprar-ouro-em-segunda-mao/125/bitcoin-future/]farsa Bitcoin Future curso [/url] farsa Bitcoin Future curso
Odpovedať
25.6.2020 16:34 HaroldFuhmarek.andrusiak1@o2.pl

Строительные леса — временное вспомогательное сооружение для размещения рабочих и материалов при выполнении строительных, монтажных и других работ. Применяются как снаружи, так и внутри здания. Чаще всего строительные леса собираются из унифицированных металлических и деревянных элементов.
В прошлом использовались допускавшие лишь однократное применение леса купить из круглого или вчерне обработанного леса — откуда они и получили своё название.
В конструктивном отношении современные леса строительные купить минск представляют собой пространственную каркасную систему, выполненную из стандартных металлических элементов, что допускает их использование независимо от очертаний сооружений и рельефа местности.

Odpovedať
20.7.2018 11:26 marinaJedmarina_bondar968@mail.ru


вонючие проститутки

Odpovedať
19.6.2017 05:40 Barancipsupport@ultravds.com

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

Odpovedať
14.6.2017 20:52 Mildredpermildredtew@mail.ru

У нас есть прибыльные источники дохода и нам не страшны финансовые кризисы.
Вы можете обеспечить себе и своим близким достойную жизнь сегодня
Переходите по ссылке

Odpovedať
15.4.2017 10:04 Marishkarhymnmarishkataf@mail.ru

Paci sa mi stranka
Odpovedať
28.5.2013 09:32 Jurajaaaa@aaa.aa

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 


Všetky práva vyhradené - www.intexreal.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
ÚVOD | O NÁS | SLUŽBY | PORADŇA | BLOG | GALÉRIA | KONTAKT
SOCIÁLNA SIEŤ 

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam