logo
Nákupný košík

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!
MENU

Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť!

Web stránka od Grandiosoft

Pre IntExReal vytvorila web stránku firma Grandiosoft. Zaoberáme sa tvorbou webových prezentácií a internetových obchodov. Medzi naše činnosti patrí webdizajn aj redizajn už existujúcich webov, ktoré po čase potrebujú zmeniť vzhľad, doplniť funkcie a aktualizovať informácie či produkty. S tým Vám ochotne pomôžeme a Váš web bude opäť vyzerať ako nový.

GRANDIOSOFT

Všetky naše webové riešenia majú náš vlastný administračný systém, ktorý je veľmi jednoduchý na manipuláciu a práca s ním nie je náročná. Administráciu tak môžete vykonávať aj Vy, alebo poveriť tým našu firmu. S individuálnym prístupom pristupujeme ku každému zákazníkovi a výsledkom je celková spokojnosť či už s web stránkou alebo eshopom. Po vytvorení Vám web naplníme Vami dodaným obsahom, ktorí je možné umiestniť na webovú prezentáciu či do obchodu. Do nášho administračného systému Vám v prípade Vašej požiadavky nainštalujeme aj ďalšie moduly, ktorými dokážete získať ešte viac informácií o Vašich návštevníkoch či Vašich zamestnancoch.

Poskytujeme taktiež SEO optimalizáciu, ktorá má za následok popredné umiestnenie Vašej stránky vo vyhľadávači na konkrétne kľúčové slová. SEO optimalizácia je dlhodobý proces, ktorým dokážete získať skvelé výsledky a dokážete tak prilákať ešte viac návštevníkov. Popri optimalizácií alebo aj s ňou môžeme aplikovať aj PPC kampaň, čo predstavuje platenú formu reklamy. Je však na kratšie obdobie a prináša výsledky ihneď. Výber jednotlivých alternatív s Vami prekonzultujeme a vyberieme to najlepšie riešenie pre Vás. Web stránku či eshop môžeme prepojiť aj so sociálnymi sieťami, vďaka čomu zaručíme interaktivitu medzi Vašimi fanúšikmi a Vašim obchodom/stránkou. Neváhajte a využite naše profesionálne služby.

 Všetky práva vyhradené - www.intexreal.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
ÚVOD | O NÁS | SLUŽBY | PORADŇA | BLOG | GALÉRIA | KONTAKT
SOCIÁLNA SIEŤ 

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam